Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

CÉLINE, väska

Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall. Invändigt fodrad i skinnimitation. Tre fack, varav ett med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". 24 x 24 x 12 cm.

Ställvis omfattande slitage. Märken. Torrsprickor. Smärre skador i foder.

Klubbat pris
900
79
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 dec 2018 14:05
900 SEK
17 dec 2018 14:05
880 SEK
14 dec 2018 21:30
830 SEK
13 dec 2018 18:31
780 SEK
12 dec 2018 6:55
700 SEK
11 dec 2018 17:57
311 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79