1123123
ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, armbandsur, 36 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, Presidentlänk, viklås, totalvikt 123,8 gram.

Cal 1556 Refnr. 1803 Serienr. 4203865 Verknr. DD022846

Åldersrelaterat slitage. Repor. Servad juni 2018 med 1 års garanti (kvitto medföljer).

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
117 001
10 892
12 188
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
14
18 dec 2018 22:22
117 001 SEK
13
18 dec 2018 22:20
115 001 SEK
14
18 dec 2018 22:20
115 000 SEK
14
18 dec 2018 22:19
112 110 SEK
13
18 dec 2018 22:16
110 110 SEK