1123123

ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, armbandsur, 36 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, Presidentlänk, viklås, totalvikt 123,8 gram.

Cal 1556 Refnr. 1803 Serienr. 4203865 Verknr. DD022846

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor. Servad juni 2018 med 1 års garanti (kvitto medföljer).

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S3

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutas:
    CET

    1 dag 13 timmar

    Utropspris: 60 000 SEK

    76 000
    7 384 EUR
    8 367 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 78 000 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (22 bud)
    1015 dec 23:1076000SEK
    13A15 dec 23:1075000SEK
    1315 dec 09:5572000SEK
    Acceptpris på 55 000 SEK uppnåddes