ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, armbandsur, 36 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, dag, datum, Presidentlänk, viklås, totalvikt 123,8 gram.

Cal 1556 Refnr. 1803 Serienr. 4203865 Verknr. DD022846

Åldersrelaterat slitage. Repor. Servad juni 2018 med 1 års garanti (kvitto medföljer).

Klubbat pris
117 001
10 382
10 833
Utropspris
60 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
14
18 dec 2018 22:22
117 001 SEK
13
18 dec 2018 22:20
115 001 SEK
14
18 dec 2018 22:20
115 000 SEK
14
18 dec 2018 22:19
112 110 SEK
13
18 dec 2018 22:16
110 110 SEK
14
18 dec 2018 22:16
110 000 SEK
14
18 dec 2018 22:16
107 100 SEK
13
18 dec 2018 22:14
105 100 SEK
14
18 dec 2018 22:14
105 000 SEK
14
18 dec 2018 22:13
102 100 SEK
13
18 dec 2018 22:13
100 100 SEK
14
18 dec 2018 22:13
100 000 SEK
13
18 dec 2018 22:13
94 000 SEK
10
18 dec 2018 22:13
92 000 SEK
13
18 dec 2018 22:12
90 000 SEK
10
18 dec 2018 22:12
88 000 SEK
13
18 dec 2018 22:12
86 000 SEK
10
18 dec 2018 22:12
84 000 SEK
13
18 dec 2018 22:11
82 000 SEK
10
18 dec 2018 22:10
80 000 SEK
14
18 dec 2018 20:17
78 000 SEK
10
15 dec 2018 23:10
76 000 SEK
13
15 dec 2018 23:10
75 000 SEK
13
15 dec 2018 9:55
72 000 SEK
10
15 dec 2018 9:55
70 000 SEK
10
14 dec 2018 22:03
67 000 SEK
12
14 dec 2018 22:03
65 000 SEK
12
14 dec 2018 18:58
63 000 SEK
10
12 dec 2018 19:27
61 000 SEK
11
12 dec 2018 19:27
60 000 SEK
11
12 dec 2018 13:58
57 000 SEK
10
11 dec 2018 15:30
55 000 SEK
9 dec 2018 19:11
53 000 SEK
8
8 dec 2018 12:37
51 000 SEK
9
8 dec 2018 2:35
49 000 SEK
8
8 dec 2018 1:31
47 000 SEK
7 dec 2018 7:34
45 000 SEK
7 dec 2018 7:31
42 000 SEK
6 dec 2018 22:20
40 000 SEK
6 dec 2018 20:38
26 000 SEK
6 dec 2018 16:33
25 000 SEK
6 dec 2018 14:47
22 000 SEK
6 dec 2018 11:57
20 000 SEK