ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.

ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.

Järn och brons. Längd 42, höjd 34 cm vardera.

Slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
450
40
41
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 dec 2018 17:40
450 SEK
15 dec 2018 19:04
400 SEK
15 dec 2018 19:04
400 SEK
15 dec 2018 9:11
350 SEK
11 dec 2018 18:01
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

414. Verma Akhilesh, "Untitled as never before".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK