TIDSKRIFTSKORG 1900-talets slut

Plexi och mässing, längd 45, bredd 26, höjd 29 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 dec 2018 23:10
1 500 SEK
12 dec 2018 23:10
1 400 SEK
12 dec 2018 23:09
1 300 SEK
12 dec 2018 23:09
1 200 SEK
8 dec 2018 19:52
1 100 SEK
8 dec 2018 19:52
1 000 SEK
8 dec 2018 17:29
800 SEK
8 dec 2018 17:29
750 SEK
8 dec 2018 16:52
450 SEK
8 dec 2018 16:52
400 SEK
7 dec 2018 22:27
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13