GUCCI, väska.

GUCCI, väska.

Svart svinläder. Avtagbar och vändbar axelrem. Invändigt fodrad med svart mocka. Ett fick med dragkedja. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY" och numrerad. Mått 28x24x7 cm. Dustbag medföljer.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
4 700
415
433
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
16 dec 2018 10:13
4 700 SEK
16 dec 2018 10:13
4 500 SEK
16 dec 2018 10:13
4 500 SEK
16 dec 2018 10:12
4 300 SEK
16 dec 2018 10:12
4 100 SEK
15 dec 2018 22:54
3 900 SEK
15 dec 2018 22:54
3 700 SEK
15 dec 2018 7:33
3 500 SEK
12 dec 2018 9:05
3 300 SEK
10 dec 2018 13:49
3 100 SEK
9 dec 2018 20:59
2 900 SEK
9 dec 2018 14:35
2 700 SEK
8 dec 2018 12:49
2 500 SEK
8 dec 2018 11:35
300 SEK