Beck & Jung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg)

(Sverige, 1939-1997)
(Sverige, 1939-1997)

BECK & JUNG, brons, signerad och daterad 1973, numrerad 38/350..

Bestående av 9 lösa delar i brons på korkbeklädd sockel. 13 x 13 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre tillverkningsdefekt på en av bronsspetsarna.

Klubbat pris
6 312
550
576
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
20 dec 2018 12:42
6 312 SEK
8
20 dec 2018 12:42
6 112 SEK
20 dec 2018 12:42
6 000 SEK
20 dec 2018 12:41
5 911 SEK
8
20 dec 2018 12:41
5 711 SEK
8
20 dec 2018 12:41
5 700 SEK
20 dec 2018 12:41
5 500 SEK
20 dec 2018 12:41
5 410 SEK
20 dec 2018 12:40
5 000 SEK
20 dec 2018 12:40
4 800 SEK
20 dec 2018 12:39
4 711 SEK
8
20 dec 2018 12:38
4 511 SEK
20 dec 2018 12:38
4 500 SEK
20 dec 2018 12:36
4 310 SEK
20 dec 2018 12:35
4 110 SEK
9
20 dec 2018 12:35
4 000 SEK
20 dec 2018 12:35
3 800 SEK
20 dec 2018 12:35
3 600 SEK
20 dec 2018 12:34
3 400 SEK
8
20 dec 2018 12:34
3 200 SEK
20 dec 2018 12:33
2 850 SEK
20 dec 2018 12:33
2 650 SEK
19 dec 2018 18:13
2 400 SEK
19 dec 2018 7:44
2 200 SEK
16 dec 2018 1:13
2 000 SEK
16 dec 2018 1:13
2 000 SEK
15 dec 2018 19:23
1 500 SEK
15 dec 2018 11:06
700 SEK
14 dec 2018 6:09
605 SEK
13 dec 2018 9:56
555 SEK