BORDSLAMPA, funkis, Christian Dell, Kaiser Idell, 1928.

Ställbar kromat skaft, pulverlackerad skärm och detaljer i grönt. Höjd ca 50 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 600
319
333
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
21 dec 2018 22:05
3 600 SEK
9
21 dec 2018 22:05
3 400 SEK
8
18 dec 2018 19:33
3 200 SEK
18 dec 2018 19:33
3 000 SEK
18 dec 2018 19:24
2 600 SEK
18 dec 2018 19:24
2 400 SEK
18 dec 2018 19:24
2 200 SEK
18 dec 2018 19:24
2 000 SEK
15 dec 2018 20:43
1 900 SEK
15 dec 2018 20:43
1 800 SEK
15 dec 2018 20:40
1 700 SEK
15 dec 2018 20:40
1 600 SEK
15 dec 2018 14:22
1 500 SEK
14 dec 2018 9:32
1 000 SEK
14 dec 2018 7:10
550 SEK
13 dec 2018 23:52
500 SEK
13 dec 2018 21:14
350 SEK
13 dec 2018 17:46
300 SEK