Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

TÄNDARE, les must de Cartier.

Förgyllt stål. Märkt "Cartier PARIS SWISS MADE". Höjd 7 cm.
I originalkartong.

Nagg på locket.

Formgivare

Klubbat pris
1 900
169
178
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
20 dec 2018 18:10
1 900 SEK
11
20 dec 2018 16:38
1 800 SEK
20 dec 2018 15:55
1 700 SEK
11
19 dec 2018 22:46
1 600 SEK
9
19 dec 2018 22:46
1 500 SEK
11
19 dec 2018 22:46
1 400 SEK
9
19 dec 2018 9:02
1 300 SEK
11
19 dec 2018 9:02
1 200 SEK
9
18 dec 2018 20:00
1 100 SEK
11
18 dec 2018 20:00
1 000 SEK
9
15 dec 2018 9:35
900 SEK
10
15 dec 2018 9:35
850 SEK
9
15 dec 2018 7:45
800 SEK
8
14 dec 2018 20:05
750 SEK
14 dec 2018 20:05
700 SEK
8
14 dec 2018 20:05
700 SEK
14 dec 2018 13:29
650 SEK
14 dec 2018 12:21
600 SEK
13 dec 2018 20:25
550 SEK
13 dec 2018 20:25
500 SEK
13 dec 2018 3:11
450 SEK
13 dec 2018 2:59
400 SEK
12 dec 2018 22:33
350 SEK
12 dec 2018 22:33
301 SEK
12 dec 2018 17:48
300 SEK

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14