TECNOLUMEN, ljusstakar, ett par, "Shabbat, SL30", sent 1900 / tidigt 2000-tal.

Svart marmor, metall och glas. Höjd 34 cm.

Smärre slitage. Märken. Smärre sprickor i stenen.

Klubbat pris
960
85
88
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
22 dec 2018 14:08
960 SEK
22 dec 2018 14:08
910 SEK
22 dec 2018 14:07
750 SEK
22 dec 2018 14:07
700 SEK
22 dec 2018 14:05
650 SEK
22 dec 2018 14:03
600 SEK
22 dec 2018 14:03
600 SEK
22 dec 2018 14:00
450 SEK
21 dec 2018 16:30
400 SEK
21 dec 2018 16:30
400 SEK
21 dec 2018 14:04
350 SEK
14 dec 2018 16:38
300 SEK