MIU MIU, "Bosco", väska

MIU MIU, "Bosco", väska

Grönt skinn med detaljer i gulmetall. Avtagbar axelrem. Invändigt fodrad med svart textil. Ett fack med dragkedja. Märkt "MIU MIU". Mått 38 x 38 x 13 cm.

Smärre slitage. Fläckar. Smärre repor.

Klubbat pris
1 100
98
102
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
22 dec 2018 20:16
1 100 SEK
21 dec 2018 9:54
1 000 SEK
21 dec 2018 9:54
950 SEK
20 dec 2018 1:01
850 SEK
20 dec 2018 1:01
800 SEK
19 dec 2018 18:04
700 SEK
19 dec 2018 18:04
650 SEK
18 dec 2018 17:31
500 SEK
18 dec 2018 17:31
450 SEK
18 dec 2018 8:58
400 SEK
14 dec 2018 16:57
350 SEK
14 dec 2018 16:57
311 SEK
14 dec 2018 9:55
300 SEK