HAIDA STEINSCHÖNAU, bonbonjär med lock, glas, tidigt 1900-tal

Rund med toppigt lock. Slipning i botten. Polykrom målad dekor. Höjd 11,5, diam 9,5 cm.

Smärre slitage. Smärre nagg.

Klubbat pris
1 600
155
177
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
21 dec 2018 15:48
1 600 SEK
21 dec 2018 15:48
1 500 SEK
21 dec 2018 15:47
1 300 SEK
21 dec 2018 15:47
1 200 SEK
21 dec 2018 15:46
910 SEK
21 dec 2018 15:46
860 SEK
21 dec 2018 15:45
750 SEK
21 dec 2018 15:45
700 SEK
17 dec 2018 8:08
550 SEK
17 dec 2018 8:07
500 SEK
17 dec 2018 8:07
500 SEK
17 dec 2018 7:58
350 SEK
13 dec 2018 22:06
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13