Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Jonathan Borofsky

(USA, Född 1942)
Jonathan Borofsky
(USA, Född 1942)

Jonathan Borofsky, "Art is for the Spirit"

Färgserigrafi, 1989, signerad 21/50. Bladstorlek 120 x 97 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Heland Wetterling Gallery, Stockholm.

Utropspris
4 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13