Swedish Grace, bord, Sverige 1920-30-tal.

Rektangulärt, fanerat med flertalet träslag. Längd 75 cm, bredd 45 cm, höjd 70,5 cm.

Slitage och smärre skador/lagningar.

Utropspris
3 000 SEK
Karl Green
Karl Green
Specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)700 07 94 25

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13