Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Vägglampetter, ett par, brons, Swedish Grace, 1920-tal

För ett ljus vardera. I två lager varav det övre patinerat och genombrutet med dekor av cirklar. Höjd 25,5 cm.

Smärre märken, repor och slitage. En saknar upphängning.

Utropspris
1 500 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13