BÄGARE I SILVER, GAB Stockholm 1931. Vikt ca 530 gram.

Konande på rund fot. Gåvogravyr till Landssekreteraren Gustaf Lidströmer. Höjd 27 cm.

Gåvogravyr. Smärre slitage.

Proveniens

Lidströmer

Utropspris
2 000 SEK