Armbandsur, platina/18K vitguld, med briljant- och 16/16 slipade diamanter tot ca. 7.10 ct.

Boett 18K vitguld, urtavla signerad Universal Geneve Swiss Made.
Armbandet platina, diamanterna ca färglösa/ VS-I enligt intyg.
Längd 16 cm.
Total vikt 49 g.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
6 000 EUR