Ring låghaltigt guld med en gammalslipad diamant

diamant ca 0.75 ct ca H/I, bredd ca 4.7 - 12 mm, vikt 6.6 g. Etui medföljer.

Bruksslitage. Slitage. Diamant med nagg. Diamanten något lös i sin fattning, omfattning rekommenderas .

Utropspris
15 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20