Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284

Tennisracket, Donnay. Signerad Björn Borg på ramen. Speciellt framtaget Borg Steel.

Framtaget för Björn Borg. Längd 415 gram. Certifikat signerad av Björn Borg medföljer.

Slitage.

Proveniens

Framtaget för Björn Borg.
Björn Borg.
Tränaren Lennart Bergelin.
Därefter i arv till hans son Niclas Bergelin.

Utropspris
10 000 SEK
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13