Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Tre tennisracketar, Donnay Borg Pro. Speciellt framtagna för Björn Borg, Lennar Bergelin, Mariana Simionescu.

Framtagna med önska vikt åt vardera. Björn Borgs racket signerad av honom och med ett certifikat signerad av Borg. Lennart Bergelin och Mariana Simionescus racketar kommer med certifikat signerad av Niclas Bergelin.

Slitage.

Proveniens

Lennart Bergelin.
Därefter i arv til hans son Niclas Bergelin.

Utropspris
40 000 SEK
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13