Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Edward Finnell

(USA/Sverige, Född 1956)
Edward Finnell
(USA/Sverige, Född 1956)

Edward Finnell, "Led Zeppelin", 1975.

Signerad Ed Finnell och märkt 3.24.75 LA, numrerad 1/20. Framtagen senare. C-print, bladstorlek 49,7 x 69,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott. Bladet något löst i ramen.

Utropspris
6 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13