Bulgari

(Italien)
Bulgari
(Italien)

Bulgari, ring, "B.Zero1", 18K guld.

Storlek 17/54. Stämplad BULGARI, Made in Italy, 54. Vikt 8.9 g. Bulgari läderetui och låda medföljer.

Smärre slitage.

Utropspris
1 100 EUR