Arne Jones E1299

Barbie garderob samt kläder och accessoarer, 1960-tal. bl a "Barbie babysits" 1963

Barbie vintage svart garderob med diverse kläder och accessoarer
Nr. 953 vintage "Barbie babysits" 1963

Smärre slitage. Garderoben med rostade skruvar och slitage

Utropspris
3 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09