Arne Jones E1299

Märklin, 5 st. lok, bl a modell 3052 och 3032, 10 vagnar av olika modell

3 lok i originalkartong 3032,3052 samt 3043.
4 vagnar i originalkartong 4629,4078,4042 samt 4026.

Ej funktionstestadade, smärre slitage, kartongerna med smärre skador och slitage

Proveniens

Nedlagd leksaksaffär norra Skåne

Utropspris
3 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09