Arne Jones E1299

Märklin, 4 st. lok, bl a modell 3031 och 3074, 6 vagnar av olika modell.

3 lok i originalkartong, 3031,3074 och 3043. 6 vagnar i originalkartong 4610, 4043, 4027, 4018, 4625 och 4644.

Ej funktionstestade. Smärre slitage. boxar med smärre skador och slitage

Proveniens

Nedlagd leksaksaffär norra Skåne

Utropspris
3 000 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09