Arne Jones E1299

Kanna med lock, silver, London 1814.

Invändigt förgylld. Höjd 10 cm, längd 16 cm. Vikt 410 g.

Åldersrelaterat slitage. Senare gravering. Repor.

Utropspris
400 EUR