Bricka, silver, Spanien, importstämplad Koruteollisuus Tillander Oy, Helsingfors 1962.

Silver 875. Rektangulär bricka med rundade hörn, 35 x 25,5 cm. Vikt 718 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Gravyr på undre sidan.

Utropspris
600 EUR