JUKEBOX, AB Edgrens Mek. Verkstad, Säffle, 1950-tal.

Fanerad med mahogny. För 20 skivor. Längd 70 cm, bredd 55 cm, höjd 95 cm.

Slitage. Krackelerad. Färgbortfall samt en lös skylt. Stötmärken och repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
6 000 SEK