TV, "Videosphere Space helmet", JVC, 1970/80-tal.

Tv med hölje i plast. Vridbar skärm. Höjd 33 cm.

Slitage. Ej funktionstestad Ej fullt genomgången. Repor.

Utropspris
1 500 SEK