SKIOPTIKON, Ica, Dresden, 1900-talets början.

Svartlackerad. För elektriskt ljus. Ask med 24 bilder medföljer. Längd 67 cm, höjd 50 cm.

Slitage. Färgbortfall. Bucklor. Ej fullständigt genomgången eller funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK