PARTI MÄRKLIN, 12 delar, Tyskland, 1900-tal.

Bestående av:
Två lok, modell "3029"
Två lok, modell "89028"
Två lok, modell "23014"
Ett lok, modell "01097"
Ett lok, modell "89006"
Ett lok, modell "89006"
Ett lok, modell "89066"
Ett lok, modell "CE 800"
Samt ett omärkt lok.
En låda med diverse reservdelar

Ej funktionstestad. Omfattande slitage. Delar saknas.

Utropspris
1 500 SEK