Cartier alliansring platina med runda briljantslipade diamanter

totalvikt ca 1.15 ct, ca G, storlek 16.25/51, totalvikt 3 g. Signerad Cartier samt numrerad GPQ584. Etui, box och certifikat från Cartier medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
30 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20