Max Modén, "Ballerina at Stockholm City Library No.2", 2015
Signerad Max Modén och numrerad 5/20. Även signerad och numrerad a tergo. Fine Art Print, bildyta 100 x 69 cm. Inklusive ram 102 x 81,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i mycket gott skick.