Dekor av bl.a. Snorkfröken och Lilla My. Stämplad Arabia Made in Finland. Diameter 18,5 cm.
Visst ytslitage med skrapmärken och färgbortfall. Något missfärgad. Smärre glasyrnagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10