Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

David Shrigley

(Storbritannien, Född 1968)
David Shrigley
(Storbritannien, Född 1968)

David Shrigley, "Just Fly Away"

Signerad DS, daterad och numrerad 56/125 med blyerts a tergo. Sreenprint, 2023. Utgiven av Stephen Friedman Gallery, London. Bladmått 76 x 56 cm.

Ej ramad. Generellt god kondition. Har varit rullad.

Utropspris
15 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik (Tjänstledig)
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13