Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Klassiska antikviteter F757
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292

Trädgårdsstolar 4 st 1910-tal

Trädgårdsstolar 4 st 1910-tal

Fällbara, gjutjärn och trä, sitthöjd ca 47 cm

Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Senare målning.

Från Baltiska utställningen Malmö 1919

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13