GUNGHÄST, 1800-talets andra hälft.

Bemålad. Med detaljer i läder. Tagelsvans. Längd 127 cm, höjd 85 cm.

Slitage. Sprickor. Röklukt. Skador på läder.

Klubbat pris
8 602
763
796
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
13 nov 2016 20:19
8 602 SEK
13 nov 2016 20:19
8 402 SEK
13 nov 2016 20:19
8 102 SEK
13 nov 2016 20:19
7 902 SEK
13 nov 2016 20:18
7 701 SEK
13 nov 2016 20:18
7 501 SEK
27 okt 2016 4:37
5 300 SEK
27 okt 2016 4:37
5 100 SEK
25 okt 2016 18:52
3 600 SEK
24 okt 2016 23:03
3 400 SEK
24 okt 2016 22:23
3 200 SEK