Märklin

(Tyskland, Född 1859)
Märklin
(Tyskland, Född 1859)

GEBRÜDER MÄRKLIN, u-båt 5081/41, Tyskland, 1910/20-tal.

Grönlackerad plåt. Urverksdriven med rörliga fenor. Längd 41 cm.

Urverk fungerar. Smärre lackskador. Slitage. Flagga och ställ saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
26 500
2 351
2 479
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
13 nov 2016 21:23
26 500 SEK
13 nov 2016 19:58
25 500 SEK
13 nov 2016 16:14
24 500 SEK
13 nov 2016 16:14
23 600 SEK
11 nov 2016 21:49
23 500 SEK
6 nov 2016 21:01
22 500 SEK
6 nov 2016 21:01
22 000 SEK
4 nov 2016 16:38
20 000 SEK
4 nov 2016 16:38
19 500 SEK
3 nov 2016 18:11
18 500 SEK
3 nov 2016 17:16
18 000 SEK
3 nov 2016 17:16
17 500 SEK
31 okt 2016 22:45
17 499 SEK
31 okt 2016 22:45
16 999 SEK
30 okt 2016 21:59
16 500 SEK
29 okt 2016 12:06
16 000 SEK
27 okt 2016 22:29
15 500 SEK
27 okt 2016 22:29
15 200 SEK
27 okt 2016 22:29
14 500 SEK
27 okt 2016 22:29
14 000 SEK
26 okt 2016 19:05
13 500 SEK
26 okt 2016 19:05
13 000 SEK
26 okt 2016 14:07
12 500 SEK
26 okt 2016 0:43
12 000 SEK
25 okt 2016 20:03
11 000 SEK
25 okt 2016 1:23
7 000 SEK
24 okt 2016 23:57
6 000 SEK
24 okt 2016 19:56
4 999 SEK
24 okt 2016 18:48
500 SEK