Mulberry, väska, "Medium Lily Legacy".

Brunt läder med spänne, hänglås och axelremskedja i guldfärgad metall. Innerfack. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 28 x 20 x 9 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
5 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13