Klädskåp, 1900-talets första hälft.

Målat skåp med välvt krön. Dörr med bakomliggande hyllinredning. Bredd 60, djup 40, höjd 196 cm.

Märken. Repor. Senare målning. Torrsprickor. Något unken.

Utropspris
150 EUR