Benvit botten med polykromt landskap med rastande sällskap med på veramin liknande matta. Ljus grönblå huvudbård med blomuppsättningar och sällskap. Signerad Keshan- Mohammad Dabir al-Sanaye
Obetydligt slitage, något smutsig. Kanter med trampveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.