Elliott Landy, "Jimi Hendrix, Filmore East, NYC", 1968.
Signerad Elliott Landy och numrerad 40/250. Gelatinsilverfotografi, bildyta 46 x 31,3 cm.
Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram.
Pelle Unger
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13