Philip Townsend, "Rolling Stones", 1963.
Signerad Philip Townsend samt blindstämplad och numrerad 20/50. Framtagen senare. Gelatinsilverfotografi, bildyta 48 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram.
Pelle Unger Gallery.