Margot Barolo & Märta Friman, brickbord, Firma Svenskt Tenn, Limiterad upplaga 2005.

Grönlackerad benställning med lös bricka av tenn. Genombruten dekor av rådjur, stämplad MB med änglamärket G11. Diameter 49, höjd 36 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
10 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13