Scandinavian Modern

Scandinavian Modern

Barskåp för vägg, 1900-talets mitt.

Mahogny, iläggningar i mässing i form av stjärnor, bakomliggande inredning i spegelglas. Bredd 38 cm, djup 19 cm, höjd 85,5 cm.

Slitage och smärre skador/lagningar. Nyckel finns.

Klubbat pris
25 000
2 388
2 712
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
11
8 jan 19:03
25 000 SEK
14
8 jan 19:03
24 001 SEK
11
8 jan 19:02
23 000 SEK
14
8 jan 19:02
22 000 SEK
11
8 jan 19:02
20 100 SEK
13
8 jan 19:02
19 600 SEK
11
8 jan 19:02
19 100 SEK
12
8 jan 19:02
18 600 SEK
11
8 jan 19:02
16 500 SEK
10
8 jan 19:02
16 000 SEK
11
8 jan 19:01
15 500 SEK
10
8 jan 19:01
15 000 SEK
11
8 jan 19:01
14 500 SEK
10
8 jan 19:01
14 000 SEK
11
8 jan 19:00
12 500 SEK
10
8 jan 19:00
12 000 SEK
10
8 jan 18:59
11 600 SEK
9
8 jan 18:59
11 100 SEK
10
8 jan 18:59
11 000 SEK
9
8 jan 17:56
10 100 SEK
8
8 jan 17:56
9 900 SEK
9
8 jan 16:37
9 700 SEK
8 jan 16:37
9 500 SEK
8 jan 13:14
8 700 SEK
8
8 jan 13:14
8 500 SEK
8 jan 10:52
8 000 SEK
6 jan 16:54
6 000 SEK
31 dec 2025 13:02
5 200 SEK
31 dec 2025 11:47
5 000 SEK
31 dec 2025 10:42
2 700 SEK
31 dec 2025 0:45
2 500 SEK
30 dec 2025 16:05
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor