Scandinavian Modern

Scandinavian Modern

Barskåp för vägg, 1900-talets mitt.

Mahogny, iläggningar i mässing i form av stjärnor, bakomliggande inredning i spegelglas. Bredd 38 cm, djup 19 cm, höjd 85,5 cm.

Slitage och smärre skador/lagningar. Nyckel finns.

Utropspris
10 000 SEK