Scandinavian Modern

Scandinavian Modern

Fåtöljer, ett par, 1950-tal.

Benställning i bok, sittskal i rotting, lös dyna. Höjd 79 cm.

Slitage och smärre skador, sprickor.

14 000
1 337
1 518
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
8 jan 21:16
14 000 SEK
8 jan 21:15
10 000 SEK
8 jan 12:16
9 200 SEK
8 jan 11:31
9 000 SEK
8 jan 2:41
8 400 SEK
30 dec 2025 22:16
8 200 SEK