Arthur Bianchini

(Sverige, 1869-1955)
Arthur Bianchini
(Sverige, 1869-1955)

Rosenträdgården

Signerad Arthur Bianchini. Duk 80 x 99 cm.

Spridda krackelyr och torrsprickor. Ytsmuts.

Klubbat pris
15 000
1 433
1 627
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
12
8 jan 18:58
15 000 SEK
8 jan 18:58
14 500 SEK
12
8 jan 18:57
14 000 SEK
8 jan 18:57
13 500 SEK
12
8 jan 18:57
13 000 SEK
8 jan 18:56
12 500 SEK
8 jan 18:56
12 000 SEK
11
8 jan 18:56
11 500 SEK
8 jan 18:56
11 500 SEK
11
8 jan 18:55
11 000 SEK
8 jan 18:55
10 500 SEK
8 jan 18:49
10 100 SEK
8 jan 18:46
9 900 SEK
8 jan 18:43
9 700 SEK
10
8 jan 18:42
9 500 SEK
8 jan 18:37
8 700 SEK
8 jan 13:34
8 500 SEK
8 jan 12:43
8 000 SEK
8 jan 11:38
7 700 SEK
9
8 jan 11:20
7 200 SEK
8 jan 9:35
7 000 SEK
8
7 jan 23:24
6 500 SEK
7 jan 23:10
6 200 SEK
7 jan 20:15
6 000 SEK
7 jan 17:50
5 500 SEK
6 jan 20:44
4 900 SEK
6 jan 19:59
4 700 SEK
6 jan 13:08
4 500 SEK
4 jan 12:08
4 000 SEK
3 jan 16:13
3 500 SEK
3 jan 11:45
2 500 SEK
3 jan 2:24
2 000 SEK
1 jan 9:32
1 500 SEK
31 dec 2025 18:48
1 000 SEK
31 dec 2025 18:16
650 SEK
31 dec 2025 18:12
400 SEK
31 dec 2025 13:01
350 SEK
31 dec 2025 11:42
300 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13