Taklampor, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.

Mässing, floral dekor. Total höjd 68 cm.

Slitage, patina/rostbildning, innerskärmar saknas, ej funktionstestade.

Auktionen avslutas
11 timmar 54 minuter
4 500
427
489
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
7 jan 10:45
4 500 SEK
7 jan 10:45
4 500 SEK
7 jan 10:37
4 200 SEK
7 jan 10:37
4 000 SEK
7 jan 10:37
4 000 SEK
5 jan 23:00
3 700 SEK
5 jan 13:52
3 500 SEK
5 jan 13:52
3 300 SEK
5 jan 13:51
3 200 SEK
5 jan 13:51
3 000 SEK
5 jan 13:51
2 600 SEK
5 jan 13:51
2 400 SEK
5 jan 13:51
2 200 SEK
5 jan 13:51
2 000 SEK
5 jan 13:43
1 900 SEK
3 jan 18:01
1 800 SEK
30 dec 2025 22:26
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V38