Italiensk formgivare, serveringsvagn, 1900-talets mitt.

Betsad och svärtad ek. Skiva av glas. På hjul. Längd 74 cm, bredd 54 cm, höjd 59 cm.

Smärre fanerskador. Ställvis slitage.

5 000
474
543
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
31 dec 2025 11:51
5 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79